Haus zum Verkauf in Frankreich:
Woon of vakantie huis
Haus zu verkaufen in Frankreich für:
€ 130.000
Woon of vakantie huis gelegen in een klein landelijk gehucht van Saint-Auvent. Oude hoeve woning en aanpalende kleine woning met doorgang op de eerste verdieping. In totaal 5 slaapkamers met elk eigen badkamer, 2 keukens, zithoeken, berging en terras.
Martegoutte is een klein rustig gehucht in de gemeente Saint-Auvent in het noorden van de Perigord. Ongeveer 30 km van Limoges, 15 km van Saint-Junien.
De woning bestaat uit 2 delen: De oude hoeve woning met grote keuken en zithoek, 4 slaapkmers (waarvan 1 op het gelijkvloers) met elk een eigen badkamer. Gerenoveerd met oog voor het rustieke karakter. De tweede kleine woning heeft een keuken met zithoek beneden en boven een mezaninne en badkamer. Beide delen zijn verbonden via een deur op de eerste verdieping.
In totaal is er slaapplaats voor 14 personen.
Wordt verkocht met alle inboedel inclusief kookgerei, handdoeken, badhandoeken, lakens/dekbedovertrekken, meubels, TV enz.
De zithoek en keuken van de oude hoeve hebben een houtkachel, verwarming in de (bad)kamers is electrisch
Limoges luchthaven: 30 km
Limoges: 30 km
Saint-Junien: 15 km
Weitere Informationen
Energieverbauch


Treibhausgasemissionen

Meer weten over dit huis?
Sie denken: Ich möchte vielleicht dieses Haus in Frankreich kaufen? Dann fragen Sie nach weiteren Informationen, ohne Verpflichtung. Bitte verwenden Sie das Kontaktformular auf dieser Seite. Wir helfen Ihnen gerne, den Kauf dieses hauses zu realisieren!