Terug naar de website Website van de schilder

Haus zum Verkauf in Frankreich:

Zum Erstellen von Favoriten bitte zuerst einloggen.

HUIS TE KOOP MET ZWEMBAD

Objekttyp
Häuser
Region
Bourgogne en Franche Comté
Departement
71 - Saône-et-Loire
Ort
Frontenaud
Land
Frankreich
Referenznummer
945-2373

Haus zu verkaufen in Frankreich für:

€ 298.000

Vrijstaand Huis van 2005 met volledige aangelegde tuin en terrassen , met chloorvrij zwembad volledig automatisch, en van alle gemakken voorzien, volledig prive,te koop in een klein gehucht nabij Frontenaud. Ongeveer een 3 minuten van de A39 

Na een 700 km gereden te hebben op de snelweg , komt U na 3 minuten aan in U vakantiehuis waar U volledig tot rust komt bij een drankje aan het gelijkvloerse terras bij het zwembad.De kinderen zitten reeds in het zwembad en U kan gaan uitpakken. Uit de Amerikaanse koelkast in de keuken kan U ijsblokjes en lekker fris water tappen.De keuken is compleet uitgerust met alle kook gerief , sinaasappel pers etc., en tevens is voorzien van oven,een keramische kookplaat,vaatwasser.
De kamer met eet en zitgedeelte is uitgerust met een eettafel en stoelen voor 8 personen, en de zitkamer met leren stoelen en bank, is voorzien van een inzet haard, radio stereo installatie, waarvan ook op het terras van muziek kan worden genoten, een TV, met google chromecast, en dvd speler voor het afspelen van dvd.Voldoenmde dvd aanwezig.
De badkamer is voorzien van 2 wastafels en een grote douche met glazen wanden en voorzien van een heerlijke regendouche.

In de inpandige garage is er naast een waterontharder een wasmachine en wasdroger aanwezig.Buiten is er ook een droogmolen voorzien.
Al met al is dit huis ,gebouwd in 2006 van alle gemakken voorzien om U een fijne en zorgeloze vakantie te bezorgen.
In de besloten tuin die veel privacy biedt kunt op het terras heerlijk onbezorgd zitten. Er zijn twee verlichte terrassen , een op de oost kant en het zwembad met zeer groot terras ligt op de westkant.
Het chloorvrije zwembad is 4.5 x 9 meter en is aflopend naar een diepte van 2 meter.
Het huis is zeer kindvriendelijk en rolstoel toegankelijk

U komt het terrein van 3147 M2 op via het eiken toegang hek, genaamd Maison Les Essarts.
Recht voor is er een carport/ garage/ houtopslag van 6 x 6 meter.Links van U vindt uw het huis.
Het Huis van 158M2 begane grond, bestaat uit 5 slp kamers,(waarvan een op de verdieping met badkamer en wc.), 1 badkamer en aparte WC op de begane grond.
Kelder van: 44,45 M2,grote bergzolder,woonkamer met inbouw hout kachel, voorzien van automatische ventilatoren, eetkamer, volledig ingerichte keuken.
Kamer en keuken voorzien van dimbare inbouwspot (LED)
Inpandige garage van 23,7 M2. Veranda met dimbare inbouwspot voor en achter het huis , met aansluitend het terras op het westen en oosten.
Huis is gebouwd in 2005 en volledig geïsoleerd, zolder en dak,( 100mm) muren, plafond, en garagekanteldeur. Alle kamers zijn voorzien van elektrische vloerverwarming muz. van slaapkamer boven waar een elek wandkachel is voorzien.
Badruimtes zijn allemaal voorzien van elek vloerverwarming.
Alle 4 slp kamers op de begane grond zijn voorzien van plafond ventilatoren.
De grote bergzolder is volledig geïsoleerd , en biedt ook plaats aan de centrale afzuig en de elektrische boiler voor de warmwatervoorziening.
De woning is voorzien van houten luiken en tevens van elektrische rolluiken voor woonkamer (1x) en slaapkamer boven(1x) en inpandige garage toegangsdeur (1x)

Gegevens:
1) Kelder 44,45 M2, waarin opgenomen de technische ruimte voor het zwembad.
2) Badkamer begane grond met dubbele was bak /spiegel en douche ruimte (glas) van 1 x 1 meter met regendouche en thermische kraan: 5,92 M2
3) Woonkamer incl eetkamer: 15,04 M2;
4) Hall waarin deur naar kelder en trap naar verdieping: 5M2
5) Gang waarin uitkomen de 4 slp kamers, WC en badkamer begane grond : 7,11 M2
6) WC begane grond: 0,92 M2
7) Keuken met kookplaat, oven, vaatwasser, afzuigkap: 8,03 M2
8) Slaapkamer begane grond 1: 11,48M2
9) Slaapkamer begane grond 2: 11,22M2
10) Slaapkamer begane grond 3: 9,90M2
11) Slaapkamer begane grond 4: 10,69 M2
12) Inpandige garage waarin wasmachine ,wasdroger en waterontharder en was bak van 23,7 M2
13) Veranda’s voor en achter totaal: 17,85 M2
14) Slaapkamer boven: 18,8 M2
15) Badkamer boven met enkele was bak van 1m30 breed en met inloop regendouche met thermische kraan + wc boven: 3,77 M2
16) Overloop boven: 3 m2
17) Geheel geïsoleerde Bergzolder met deur naar overloop en vlizo trap naar inpandige garage: 90 M2
18) Boiler elek, staat op zolder en is 3 jaar oud.
Het huis is voorzien van rookmelders.
Buiten is er een oprijlaan ( gravel) en een tegel terras op het oosten, met pergola van: 16,8 M2, het terras op het zuid westen is groot: 135 M2, beide zijn voorzien van beton tegels en gedeeltelijke overkapping.
Verder is er nog bestrating rondom het huis op het zuiden en westen.
Het zwembad met verlichting, is groot: 9,5 x 4,2 M2 en is voorzien van een beweegbare overkapping ( abri de piscine) geplaats in 2020.
Het zwembad is geheel chloorvrij en desinfectie en PH gaat geheel automatisch. Pomp draaitijden kan geregeld worden via internet.
De woning is voorzien van bosschage en geheel aangelegde tuin. Inkijk is minimaal ,zwembad is geheel prive.
Op alle terrassen en oprijlaan is verlichting, handmatig en/of automatisch.
Gazon wordt onderhouden door Husqvarna Auto gazonmaaier,(2019) welke is over te nemen.
Gedeelte van inboedel kan worden overgenomen.
Woonkamer en keuken zijn voorzien van gedeeltelijke dimbare inbouwspotjes, internet, coax kabel en wegegewerkte aansluitingen voor muziek installatie, binnen en buiten.
Tevens telefoon en tv aansluitingen in alle slp kamers.
Vloer Woonkamer en gang en hall beneden zijn voorzien van plavuizen;
Slp kamers begane grond voorzien van tapijt geschikt voor vloerverwarming;
Garage voorzien van gecoate vloer
Kelder heeft een betonnen vloer.
Slp kamer boven en overloop zijn voorzien van laminaat, trap is gestoffeerd.
Bergzolder vloer voorzien van OSB vloer platen.
Dakbeschot geheel betimmerd en geisoleerd met iso vlas linnen

De omgeving bied voor iedereen onbeperkte mogelijk heden.
Wil je helemaal uitrusten dan kan dat heerlijk op het terras met gebruik van het zwembad, er zijn 3 boekenkasten vol met lectuur.
Er kan gefietst worden maar wel voor de wat geoefende fietser aangezien de omgeving glooiend is. Het Jura gebergte ligt op slechts 12 km alwaar gefietst en gewandeld kan worden, en waar U kunt genieten van de prachtige vergezichten over de wat vlakkere Bresse.
In Louhans op 12 km afstand vind U de grote supermarkten Carrefour,Lidl,Aldi, Le Clercq. Ook is er op de maandag morgen de traditionele markt,tevens veemarkt,een hele leuke beleving om hier over heen te wandelen.
Goede restaurants zijn er genoeg in de buurt.Op 1 u rijden vind U de prachtige watervallen van Herrison en Baumes les Messieurs.Op een half uur rijden achter Tournus vind u de vele wijndomeinen van de Bourgogne wijnen, met altijd wel ergens een proeverij.
Op slecht 15 min. rijden ligt Base de Louveral een prachtig meer met klein strandje waar de kinderen kunnen spelen en zwemmen, ook heerlijk om er te wandelen,
De grotten van d'Aze,kasteel van Cormatin ligt allemaal op een 30 minuten rijden.

 

Ligt op een 620 km van Brussel, 125 km van een vliegveld ( geneve of Lyon) en een 120 km van de TGV( Macon of Dijon)

Weitere Informationen

Wohnfläche
158 m2
Grundstückfläche
3147 m2
Zimmer
6
Schlafzimmer
5
Badezimmer
2
Lage
Ländlich
Heizung
Elektrisch
Abwasser
Klärgrube
Schwimmbad
Ja

Energieverbauch

DPE Wert : 0
Energieeffiziente Unterkunft
energie_schaal
energie_label_waarde
Unterkunft mit hohem Energieverbrauch
Energieverbrauch (Hauptenergiequelle) für Heizung, Warmwasser und Kühlung Messstandard: kWhEP/m².Jahr

Treibhausgasemissionen

GES Wert : 0
Geringer Treibhausgasausstoß
energie_schaal
Hoher Treibhausgasausstoß
Nicht berechnet
Treibhausgasemissionen für die Heizung, die Warmwassergewinnung und die Kühlung Messstandard: kgeqCO2/m².Jahr

Meer weten over dit huis?

Sie denken: Ich möchte vielleicht dieses Haus in Frankreich kaufen? Dann fragen Sie nach weiteren Informationen, ohne Verpflichtung. Bitte verwenden Sie das Kontaktformular auf dieser Seite. Wir helfen Ihnen gerne, den Kauf dieses hauses zu realisieren!

Weitere Informationen
Sie interessieren sich für dieses Haus in Frankreich? Bitte fragen Sie nach weiteren Informationen ohne Verpflichtungen!
Da der Kauf eines Hauses in Frankreich im Auge ist, können diese Angebote auch für Sie interessant sein: